1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie III festynu parafialnego. Szczególnie dziękujemy radzie parafialnej i wszystkim, którzy wspomagali radnych na rożnych etapach przygotowań.

Sponsorom, Paniom i panom za wypieki i udział w konkursie oraz komisji badawczej wartości smakowe ciastek i ciasteczek

Dziękuje za wszelkie pożyczone sprzęty do organizacji festynu szczególnie PSP  Skierniewice

Scholii z panem Arturem

Kołom Żywego Różańca za wypieki ciasta, grzybki

Zgromadzeniom zakonnym za pomoc i obecność

Komisji sędziowskiej podczas biegu

Strzelcom Rzeczypospolitej

Strażakom OSP Mokra Prawa

Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Skierniewicach

Wspólnotom parafialnym

Nadleśnictwu Skierniewice

Policji i Straży Miejskiej

Grupie przyjaciół na kładach

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu

Dziękuję wszystkim tak licznie przybyłym na festyn parafialny.

  1. Stan prac budowlanych naszego kościoła z ostatniego tygodnia: wylane ławy pod fundamenty kościoła. W tym tygodniu przygotowanie zbrojenia. Proszę o zachowanie ostrożności i korzystanie z drogi, która została wytyczona z drugiej strony działki. Parking dla przedszkola po prawej stronie od wjazdu.
  2. Msze święte w czasie wakacji w niedzielę godz. 8.00; 10.00; 11.30; 19.00, w sobotę msza św. niedzielna o godz. 18.30; w tygodniu Msza Św. tylko o 18.30 nie będzie Mszy Św. rano o 7.00 we wtorek i czwartek.
  3. Pierwszy piątek miesiąca 7 lipca spowiedź od godziny 17.30, Msza Św. o godz. 18.30, litania po Mszy Św. i adoracja NS do godz. 21.00
  4. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Oświęcimia 16 lipca więcej informacji u p. Marianny
  5. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt 28 lipca 1 sierpnia 2017 r. więcej informacji udzielają siostry.
  6. Siostry Apostolinki zapraszają na rekolekcje dla młodych pod hasłem: Wolność Full HD, 23-29 sierpnia w Masłońskim koło Częstochowy. Więcej informacji na plakacie.
  7. Wszystkim, którzy udają się na wypoczynek życzymy wiele dobrych chwil, ciszy            i spokoju. Od dziś urlop zaczyny ks. Paweł, pan Artur organista i p. Ryszard nasz kościelny. Życzymy udanego wypoczynku.