1. Modlitwa różańcowa w październiku od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30. Zapraszam wszystkich do wspólnego odmawiania różańca a szczególnie dzieci komunijne i młodzież przygotowując się do sakramentu bierzmowania. Dzieci zachęcamy do udziału w konkursie na obecność podczas modlitwy różnicowej przez cały miesiąc, plansze do odebrania w zakrystii. Główna intencja naszych modlitw w tym roku o jak największe owoce misji parafialnych przed nawiedzeniem cudownego obrazu MB Częstochowskiej.
 2. W piątek 7.10 – pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 różaniec o 18.00, Msza Św. o 18.30 następnie litania i adoracja do 21.00
 3. Konferencje w ramach kursu przygotowującego do sakramentu małżeństwa w sobotę godz. 17.00.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Franciszka, środę św. S. Faustyny Kowalskiej a w piąte MB Różańcowej.
 5. Bardzo dziękuję za ofiary składane na tace w dzisiejsza niedzielę a w zeszłą niedzielę zebraliśmy do puszek na rzecz osób poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Włoszech 675 zł.
 6. Kancelaria parafialna w dniach 4-11 października po Mszy św. wieczornej. W te dni spowiedź od godz. 17.30.
 7. Wieczór Miłosierdzia 9 października godz. 18.00 w kościele Garnizonowym. Więcej informacji na plakacie.
 8. Zapraszamy na IX tydzień kultury chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 14-23 października br. Pragniemy w tym czasie przywołać postać św. Maksymiliana Marii Kolbego w 75 rocznicę Jego męczeńskiej śmierci i postać Św. Jan Pawła II. Szczególnie zapraszamy do udziału we Mszy św. Rodziców, którzy utracili swoje dzieci jeszcze przed narodzeniem. Msza Św. 15 października o godz. 15.00 na cmentarzu miejskim. Po Mszy będzie procesja światła i pochówek dzieci utraconych wraz poświęceniem pomnika, więcej informacji na plakacie.
 9. Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Łowickiej zaprasza na XIX Kongres Odnowy w Duchu świętym 8-7 października w parafii Wiskitki. Więcej informacji na plakacie.
 10. Zapraszamy rodziców na wykład o narkomani, dopalaczach i uzależnieniach jako realnych zagrożeniach dla dzieci i młodzieży w środowisku, w którym dorastają. Wykład odbędzie się w środę 12 października godz. 19.15 w naszej kaplicy. Wykład poprowadzi pani Dzielnicowa. Wstęp wolny.
 11. Spotkanie organizacyjne dla naszych bielanek i rodziców w poniedziałek godz. 19.00 w kaplicy.
 12. 9 października obchody 650 lat Bełchowa – informacje na plakacie.