1. Bardzo dziękuje rodzicom i dzieciom, które w zeszłym tygodniu przystąpiły do pierwszej komunii świętej w naszej parafii. Dziękuje za przygotowanie kaplicy, pomoc w organizacji i przebiegu uroczystość. Dziękuje za wspólną modlitwę, złożone ofiary na budowę kościoła, dar serca na papieskie dzieło misyjne. Dziękuje paniom Katechetką za katechizację dzieci i przygotowanie do komunii i pierwszej spowiedzi.
  2. Bierzmowanie w naszej parafii 10 czerwca godz. 18.00. Próby przed bierzmowaniem 3,4,5 czerwca godz. 19.00 w kaplicy. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę 8 czerwca o godz. 9.00. Czuwanie przed bierzmowaniem także w sobotę 8 czerwca godz. 19.30 – obecność obowiązkowa.
  3. Festyn parafialny roku 16 czerwca. W tym roku pięć lat istnienie parafii, a festyn pod hasłem: Na wiejską nutę ! Biegi o puchar proboszcza, runmagedon dziecięcy, koncert szkoły muzycznej w Skierniewicach, koncert orkiestry Dętej OSP Maków i grupy paradnej, konkurs na najsmaczniejsze ciasto: „czekoladowe marznie” itd. Zapraszamy całe rodziny.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 7 czerwca spowiedź od godz. 17.30. Msza Św. godz. 18.30 litania i wybawienie Najśw. Sakramentu po Mszy Św. Adoracja do godz. 21.00.
  5. Nabożeństwo czerwcowe czyli litania do Serca Pana Jezusa przed wystawionym Najśw. Sakramentem w dni powszednie o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 18.30
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. Apostoł w Skierniewicach zaprasza na czuwanie przed Zesłaniem Ducha św. 8.06 godz. 19.30 w kościele Św. Jakuba Ap. w Skierniewicach.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na kiermasz misyjny organizowany przez panią Joannę świecką misjonarkę, która w tym roku wyjeżdża na misje do Zambi.
  8. Przypominamy o zamawianiu intencjach Mszalnych na rok 2020.