1. W przyszłym tygodniu niedziela Chrystusa Króla Wszechświata zakończenie roku liturgicznego w kościele.
  2. Bóg zapłać już za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca, jako comiesięczna zbiórka funduszy na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także za wszelkie wpłaty na konto parafialne.
  3. Mierzenie dzieci komunijnych przez firmę, która szyje stroje komunijne: 24 listopada w przyszły piątek godz. 19.00 SP 4 i godz. 19.45 SP 9, Klasyk oraz pozostałe szkoły. Zapraszamy dzieci z rodzicami klasy trzeciej.
  4. W niedzielę 26 listopada obchodzimy wspomnienie bł. Jakuba Alberione, Założyciela Zgromadzenia Sióstr Apostolinek. Dlatego tego dnia Siostry opowiedzą nam o nim na każdej Mszy Świętej. Natomiast o godz. 18.00 w naszej kaplicy będzie krótki film o bł. Alberione a zaraz po nim modlitwa do bł. Alberione  z możliwością ucałowania relikwii błogosławionego.
  5. W przyszłą sobotę zapraszam panie do mycia okien naszej w kaplicy od godzina 8.30 i już dziś dziękujemy za wykonaną pracę.
  6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny u naszych ministrantów. Dzieci zapraszamy jak co tydzień po ziarenko.
  7. Podziękowania dla dk. Jakuba za pomoc duszpasterską i wygłoszoną homilie.