1. Przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania w naszej parafii rozpocznie się we wrześniu przyszłego roku. Przypomnę, że przygotowanie trwa rok i przygotowują się dwa roczniki.
  2. Organizujemy grupę osób dorosłych, które chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Bierzmowanie odbędzie się 27.10 w parafii Rawka w Skierniewicach. Zgłoszenia do końca września.
  3. W naszym przedszkolu Świętej Rodziny są jeszcze wolne miejsca zapraszam dzieci i rodziców. Bliższych informacji udziela siostra Ewa.
  4. Siostry Apostolinki zapraszają młodzież w wieku 15-20 lat na spotkania formacyjne. W tym roku będą dwie propozycje: raz w miesiącu w sobotę spotkanie młodzieżowe, w piątek Adoracja Najśw. Sakramentu dla młodzieży. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 25 września o godz. 15.00 u Sióstr Apostolinek, przy ul. Nowobielańskiej 53.Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  5. Mirosław organizuje wyprawę historyczną szlakiem Powstania Warszawskiego: Kopiec Powstania, cmentarz Wolski, Muzeum Powstania. Termin wyprawy początek października.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne jako comiesięczna zbiórka na budowę kościoła. Za złożone ofiary serdeczne dziękujemy.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po „ziarenko”. W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny, dziękujemy za kwiaty doniczkowe do kościoła.