1. W piątek 24 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2015/16 zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 8.30 proszę też o skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania czyli spowiedzi by przyjąć komunię świętą dziękczynną za miniony rok szkolny i katechetyczny.
  2. Tego dnia Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.30, solenizantom już dziś życzymy wiele łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Bożej. Tego dnia można spożywać pokarmy mięsne.
  3. Od dziś po południu ks. Paweł – nasz rezydent będzie przebywał na wakacyjnym urlopie. Ks. Pawłowi życzymy dobrych wakacji i udanego odpoczynku.
  4. W związku z czasem wakacyjnym i urlopowym w naszej parafii Msze Św. w dni powszednie tylko po południu godz. 18.30, spowiedź pół godziny przed Mszą Św., kancelaria czynna od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do godz. 18.00. W niedzielę układ Mszy Św. pozostaje bez zmian czyli: 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00
  5. Zakończenie roku pracy dla liturgicznej służby ołtarza czyli ministrantów i lektorów wraz z rodzicami i rodzeństwem w czwartek 23 czerwca Msza Św. o godz. 18.30 a po Mszy niespodzianka.
  6. Przypomnę i jeszcze raz zaproszę na ŚDM do Krakowa zapisy do 20 czerwca. W sobotę 25 czerwca o godz. 11.00 w naszej parafii spotkanie wolontariuszy i ambasadorów rejonu Skierniewickiego ostatnie przed światowymi dniami młodych.
  7. W najbliższym czasie będę kontaktował się z rodzinami, które zadeklarowały przyjęcie młodych z Francji i Włoch w ramach dnia w diecezji. Ustalę także termin wspólnego spotkania by przedstawić rozkład poszczególnych dni i przekazać wszelakie informacje.
  8. Pierwsza Komunia Św. w naszej parafii w przyszłym roku dla klas III szkoły podstawowej 28 maja. Zapraszam rodziców do zgłaszania dzieci z naszej parafii.
  9. Przygotowanie do bierzmowania dla gimnazjalistów w naszej parafii rozpocznie się we wrześniu przyszłego roku szkolnego dla klas II i III w rocznym cyklu przygotowań.
  10. Dziękuję za składne ofiary pieniężne na budowę Kocioła w trzecią niedzielę miesiąca, dziękuję także za wpłaty na konto parafialne i wszelkie ofiary anonimowe. Bóg zapłać.
  11. Po Gościa Niedzielnego idziemy do naszych ministrantów.