1. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 rano. Tergo dnia także 25 rocznica powstania diecezji łowickiej w imieniu ks. Biskupa Andrzeja F. Dziuby zapraszamy na uroczystą Mszę Św. do katedry łowickiej na godz. 18.00.
 2. Jutro uroczystość Św. Józefa zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 rano i o godz. 18.30 po Mszy Św. nowenna do św. Józefa. Dziś już składamy wszystkim solenizantom życzenia wielu łask Bożych.
 3. Trwają zapisy intencji mszalnych na 2018 rok. Zapraszamy po Mszy Św. i w tygodniu w godzinach czynnej kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku godz. 17.00-18.00.
 4. BARDZO PRAKTYCZNE WARSZTATY DLA RODZICÓW NASTOLATKÓW. Jak zmniejszyć ilość kłótni i przywrócić spokój w domu ? Zapraszamy na warsztaty w dniu 25 marca godz. 11.00 w naszej kaplicy parafialnej. Zapisy w kancelarii i po Mszy Św. Więcej informacji na plakatach. Czas trwania warsztatów około 2,5 h.
 5. W Skierniewicach zaczęło działać Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne INUGO. Konsultacje i poradnictwo psychoonkologiczne dla osób chorujących na choroby nowotworowe i długoterminowe oraz wsparcie dla ich bliskich. Warsztaty o tematyce min.: wsparcie dla osób w żałobie, szkoła dla rodziców, W dialogu z Tobą, zajęcia terapeutyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci, psychoterapia indywidualna dla dorosłych. Ulotki na stoliczku za ławkami.
 6. II Skierniewicki Bieg Papieski: 2 kwietnia w niedzielę z naszej parafii pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym. Zapraszamy tego dnia na Msze Św. o godz. 11.30 a bezpośrednio po zakończonej Mszy św. początek biegu.
 7. W sobotę 1 kwietnia zapraszamy do udziału w XII Sympozjum Dar Życia. Gościem spotkania będzie mi.in: znany z seriali „Plebania” czy „Czas Honoru” aktor Dariusz Kowalski. Rodziców i wychowawców zapraszamy szczególnie do udziały w prezentacji o współczesnych zagrożeniach dla młodzieży płynących z internatu. Szczegółowy program na plakatach i zaproszeniach.
 8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w środę 22 marca godz. 19.00 klasy II gimnazjum. 23 marca w czwartek kl. III gimnazjum godz. 19.00. Spotkanie u Sióstr Apostolinek.
 9. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15. Droga krzyżowa ulicami naszych osiedli 7 kwietnia godz. 19.30. Rekolekcje Wielkopostne będą w dniach: 2, 3, 4 kwietnia rekolekcjonista o. Radosław Rafał ze Zgromadzenia Świętej Rodziny
 10. Trwają zapisy do naszego przedszkola im. Św. Rodziny, są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w wieku 5 i 6 lat.
 11. Zachęcam do wpłacania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS są wyłożone na stoliczku za ławkami
 12. Dziękujemy za ofiary składane na tace w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę kościoła.