1. Kurs przedmałżeński przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 4 marca br. o godz. 17.00. Spotkania w sobotę godz. 17.00.
  2. W sobotę 4 marca zapraszamy wszystkie Panie na IV Diecezjalny Dzień Kobiet, spotkanie odbędzie się w Skierniewicach w Centrum Konferencyjno Rozrywkowym Maraton. Program i wszelkie informacje na plakacie.
  3. Spotkanie dla Dzieci Bożych – bielanek w przyszłą sobotę godz. 10.30
  4. Spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej w ramach przygotowania do bierzmowania w poniedziałek 27 lutego godz. 19.30 klasy II i III razem w kaplicy parafialnej.
  5. W imieniu Rektora WSD w Łowicz zapraszamy na dni otwarte w dniach 10-12 marca br. więcej informacji na plakacie.
  6. Pielgrzymka do sanktuarium w Świętym Krzyżu i Misterium Męki Pańskiej w Kałków Godów: 25 marca, koszt 70 zł. Pielgrzymka do Częstochowy i Leśniowa 2.04 koszt 60 zł. Wszystkie informacje na plakacie.
  7. Zachęcam do wpłacania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS są wyłożone na stoliczku za ławkami
  8. Jeśli mamy w domu stare palmy poświęcone z niedzieli palmowej a nie wiemy co z nimi zrobić prosimy o przyniesienie w przyszłą niedziele na spalenie by uzyskać z nich popiół na posypanie głów w środę popielcową.  
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tace. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny u naszych ministrantów.