1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na najbliższy tydzień:

20 stycznia – poniedziałek: ul. Nowobielańska – numery parzyste   

21 stycznia – wtorek: ul. Nowobielańska – numery nieparzyste

22 stycznia – środa: ul. Zamoyskiego   

23 stycznia – czwartek: ul. Północna – numery parzyste

24 stycznia – piątek: ul. Północna – numery nieparzyste ul. Wittenberga 

 25 stycznia – sobota: ul. Wyspiańskiego           

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na następny tydzień umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

  1. Zapraszamy na „Koncert Kolęd w Parafii Pod Lasem” w wykonaniu naszej scholii parafialnej w niedzielę 26 stycznia po Mszy Św. wieczornej o godz. 19.00.
  2. Kurs dla narzeczonych przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii: 15 lutego br. godz. 17.00 w kaplicy.
  3. Ksiądz Mirosław zaprasza na pielgrzymkę: „Wilno jakiego nie znasz” w dniach 9-12 maja br. do Wilna gdzie oprócz miejsc standardowych ruszymy śladami: majora Łupaszki, Witolda Pileckiego, Józefa Mackiewicza, Sergiusza Piaseckiego i Powstańców Styczniowych. Koszt 689 zł + 15 EURO. Zapisy po Mszy Św. w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy po program szczegółowy pielgrzymki.
  4. Instytut Edukacji Narodowej oddział w Skierniewicach zaprasza na wykład redaktora Mateusza Wyrwicha pt. „ Wyklęci w celi śmierci” 21 stycznia – wtorek – godz. 18.00 na terenie parafii św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach – wejście od ul. Prymasowskiej. Informacje szczegółowe na plakacie.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary, życzymy wszystkim dobrych ferii zimowych.