1. Zapraszamy na ostatnie roraty 24 grudnia w sobotę godz. 8.00. W dniu wigilii nie ma mszy św. wieczornej.
  2. W dniu wigilii 24 grudnia – sobota będzie spowiedź tzw. ostatniej szansy od godz. 9.00 do godz.12.00. Proszę o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym.
  3. Wigilia Bożego Narodzenia 24 grudnia – sobotę. Pasterka o godz. 24.00, Msze Św. w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30, 17.30, 19.00
  4. Opłatek na stół wigilijny jest wyłożony na stoliczku za ławkami. Za złożone ofiary, które przeznaczone są na wykończenie naszego kościoła – serdeczne dziękujemy.
  5. Dziś kończymy zbierania produktów w corocznej akcji PRP. Za wszystkie przyniesione paczki i różnego rodzaju produkty bardzo dziękuję w imieniu osób, do których dotrą przygotowane paczki. Serdeczne podziękowania dla młodzieży ze szkoły średniej na Rawce, która w szkole zorganizowała zbiórkę produktów. Dziękujemy też za wpłaty pieniężne na ten cel.
  6. Od wtorku zapraszam do rozwożenia paczek pod wskazany adres. Paczki będą wystawione w kaplicy bocznej kościoła i przez cały dzień można brać i rozwozić paczki. Osoby chętne do rozwożenia paczek proszę o zgłoszenie się po Mszy Św. lub telefonicznie.
  7. Wizyta duszpasterska zwana kolędą rozpocznie się od 27 grudnia:

Wtorek 27 grudnia ul. Skłodowskiej od skrzyżowania ulic: Widok  i Czerwonej do ulicy Przemysłowej; ul. Czerwona, ul. Kaczyńskiego

Środa 28 grudnia ul. Skłodowskiej od ul. Przemysłowej do Segmentów  Nadleśnictwa

Czwartek 29 grudnia ul. Skłodowskiej od Lasu do ul. Armii Krajowej

Piątek 30 grudnia ul. Skłodowskiej od ul. Armii Krajowej do nowego ronda ul. Widok

  1. Od 27 grudnia br. do 31 stycznia Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30.
  2. Zapraszamy po prasę katolicką Gościa Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko.
  3. Dziś zbiórka charytatywna na potrzeby punktu Arka po każdej Mszy św. fundusze uzyskane z tej zbiórki wspomogą wspólną akcję: „Paczka robi Paczkę” na święta Bożego Narodzenia. Serdeczne Bóg zapłać.