1. Za tydzień 25 listopada w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, Msze Święte w układzie niedzielnym.
  2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania 24 listopada sobota u Sióstr Apostolinek ul. Nowobielańska 53. Grupa pierwsza godz. 10.00 grupa druga godz. 12.00
  3. 21 listopada wspomnienie Ofiarowania Najśw. Maryi Panny, 22 listopada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Panu Arturowi, scholii dorosłej i dziecięcej życzymy wiele łask Bożych, opieki Matki Bożej i dużo radości z pełnienia służby liturgicznej przy ołtarzu. Dziękujemy za Wasz śpiew i poświęcony czas.
  4. Dziękujemy panom, za poświęcony czas i wykonaną pracę przy dźwigarach.
  5. Przez cztery niedziele adwentu w naszej parafii będzie prowadzony kiermasz bożonarodzeniowy. Będzie można nabyć ozdoby choinkowe i świąteczne. Uzyskane fundusze będą przeznaczone na okna i drzwi do naszej świątyni.
  6. Dom Pomocy Społecznej w Skierniewicach przyjmie ozdoby i dekoracje świąteczne, zbędne w domach bombki, zawieszki, girlandy, lampki, serwetki, itp. Potrzebujemy takich artykułów do wykonania stroików podczas zajęć terapeutycznych oraz do udekorowania DPS-u. Dekoracje dostarczamy osobiście do DPS lub przez parafię i bardzo dziękujemy za udzieloną pomoc.
  7. Bóg zapłać założone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę naszego kościoła. Zapraszamy po prasę katolicką i ziarenko.