1. Spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży, która będzie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania (klasa VIII i kl. I szkoły średniej) w czwartek 22 września godz. 19.30 w kościele. Spotkanie tylko dla rodziców.
  2. W przyszłą niedzielę 25 września godz. 17.30 zapraszam na pierwsze spotkanie liturgiczne – Msza Św. – dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej w naszej parafii.
  3. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek w godzinach: 17.00-18.00, a w środę kancelaria jest czynna od godz. 19.00 do 20.30. Kancelaria mieści się w zakrystii kościoła. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  4. W środę 21 września: Święto św. Mateusza Ap; 23 września wspomnienie św. ojca. Pio.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową Kół Żywego Różańca do sanktuarium MB Wspomożycielki Strapionych w Domaniewicach, 1 października. Bliższe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń oraz numery telefonów do zapisów.
  6. Przedszkole diecezjalne Świętej Rodziny w naszej parafii, posiada wolne miejsca dla dzieci w wieku od 3-6 lat.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca.