1. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia zapisy tylko przez stronę internetową i na Facebooku. Grupa Skierniewicka – to grupa fioletowa. Na naszej stronie internetowej parafii jest umieszczony link do zapisów na pielgrzymkę: https://forms.gle/JFx5HkN6Tfb8AKCBA
  2. W przyszłą niedzielę 25 lipca święcenie pojazdów mechanicznych z modlitwą św. Krzysztofa za uczestników ruchu drogowego. Pojazdy będą świecone w sobotę po Mszy Św. 18.30 i w niedzielę po każdej Mszy Św. Będzie możliwość nabycia breloczek z modlitwą św. Krzysztofa.
  3. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy wielu dobrych chwil i spokojnego wypoczynku, błogosławionego czasu.
  4. Zbiórka „elektro – śmieci” czyli urządzeń elektronicznych i elektrycznych. O terminie i miejscu zbierania rzeczy będziemy informować w najbliższym czasie. Akcję zbierania sprzętu prowadzi: Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw: „Pro Misso
  5. W czwartek 22 lipca święto św. Marii Magdaleny; piątek 23 lipca wspomnienie św. Brygidy, patronki Europy; sobota 24 lipca św. Kingi.
  6. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary.