1. Bardzo dziękuję za udział w odpuście parafialnym: Radzie Parafialnej, Wspólnocie Kół Żywego Różańca, Odnowie w Duchu Świętym „Nazaret”. Punktowi charytatywnemu Arka. Dziękuję: bielankom, ministrantom, lektorom, scholii parafialnej, dziękuję za modlitwę różańcową i wszystkim uczestnikom odpustu parafialnego.
  2. Dziękuję paniom ze wspólnoty Kół Żywego Różańca i wszystkim, które pracowały przy robieniu wianków na poświecenie w czwartek po obchodzie Bożego Ciała. Dziękuję za wspólna modlitwę liturgią godzin podczas nieszporów eucharystycznych i procesji wokół kościoła.
  3. W środę 21 czerwca o godz. 18.00 ksiądz biskup ordynariusz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży: klasy ósmej szkoły podstawowej i pierwszej klasy szkoły średniej. Tego dnia nie będzie nowenny do MB Nieustającej Pomocy a nabożeństwo czerwcowe będzie po mszy św. porannej.
  4. Próby dla młodzieży przed bierzmowaniem 19 i 20 czerwca godz. 19.00 spowiedź dla młodzieży przed bierzmowaniem 19 czerwca – poniedziałek: godz. 19.30
  5. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek 23 czerwca o godz. 8.00; zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców by podziękować Bogu za miniony rok nauki.
  6. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00
  7. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny. Dziękujemy za złożone ofiary.