1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała i udział w procesji: radzie parafialnej, kółkom żywego różańca, mieszkańcom ul. Zielnej, Prądzyńskiego i Zielonej; Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym: Nazaret. Dziękujemy scholii, ministrantom, lektorom, bielankom i s. Ewie, Zgromadzeniom Zakonnym, panom z rady parafialnej i strażakom OSP Mokra Prawa za niesienie baldachimu, dziękujemy dzieciom i rodzicom komunijnym, osobą niosącym chorągiew: dziękuję za dekorację trasy przejścia procesji i zabezpieczenie trasy przez policję i staży miejską, a wszystkim parafianom i przyjaciołom parafii za udział w procesji i wspólnotą modlitwę.
  2. Zapraszamy tygodniu na Msze św. o godz. 18.30 a po Mszy Św. procesja eucharystyczna. Dziś procesja po Mszy Św. o godz. 11.30. W czwartek poświęcenie wianków, które będzie można nabyć u naszych pań z KŻR przed Mszą Św. o godz. 18.30.
  3. W poniedziałek 19 czerwca godz. 18.30 bierzmowanie, którego udzieli ks. Biskup Wojciech Osial
  4. W piątek 23 czerwca uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa Msza Św. godz. 18.30, tego dnia także zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji, Msza Św. rano o godz. 8.30. Zapraszam dzieci ze szkół podstawowych i młodzież z Ekonomika.
  5. W sobotę 24 czerwca odpust parafialny, Mszy Św. o godz. 18.30 będzie przewodniczył ks. Biskup Józef Zawitkowski,

Plan odpustu parafialnego:

Msza Św. o godz. 9.00 na rozpoczęcie odpustu w intencji KŻR i ks. Rafała Woronowskiego zamówiona od mieszkańców ul. Skłodowskiej

 Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczęcie adoracji z modlitwą różańcową.

Godz. 10.00 I część różańca, zapraszamy: ministrantów, lektorów, kościół domowy, schola parafialna.

Godz. 12.30 II część różańca zapraszamy: pierwsze Koła Żywego Różańca Świętej Zofii, i wszystkich chętnych

Godz. 14.00 III część różańca zapraszamy: drugie Koło Żywego Różańca Niepokalanego Serca Maryi, wspólnota Odnowy w Duchu Św. Nazaret

Godz. 15.00 ślub

Godz. 17.30 IV część różańca zapraszamy: Radę Parafialną, Bielanki, Zgromadzenia Zakonne, Grupę Uwielbienia „Głos Pana” i wszystkich chętnych. Adoracja będzie przez cały dzień.

  1. W niedzielę 25 czerwca od godz. 15.00 III Festyn Parafialny. Podczas festynu: min. konkurs wypieków w tym roku ciastka i ciasteczka, biegi o puchar proboszcza, grill, grochówka i pomidorówka, wesołe miasteczko, występ zespołu folklorystycznego Boczki Chełmońskie, zabawa z wodzirejem i kino w plenerze. Już dziś zapraszamy wszystkich, całe rodziny by wspólnie spędzić czas na początek wakacji. Nie będzie Mszy Św. o godz. 19.00 w niedzielę 25.06.2017. Ministranci po mszy świętej rozdają ulotki z programem festynu. Zapraszamy wszystkich na świętowanie parafii.
  2. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Prasa katolicka u naszych ministrantów. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziś comiesięczna zbiórka na budowę naszego kościoła.
  3. Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego Zawisza – Skauci Europy zapraszają na Mszę św. na zakończenie roku Harcerskiego 24 czerwca godz. 8.00 w kościele św. Jakuba Ap.
  4. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Oświęcimia 16 lipca więcej informacji u p. Marianny