1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom na czele z panem Sławkiem za przygotowanie i malowanie w zeszły poniedziałek sufitu w kaplicy. Bóg zapłać.
 2. Jutro 19 marca Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny. Zapraszamy na Mszę św. o godz.30 i nowennę do św. Józefa, a solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki patrona.
 3. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii 23 marca – piątek o godz. 19.00. W tym roku pójdziemy ulicami osiedla Północna. Zapraszam do odebrania w zakrystii i czytania podczas drogi krzyżowej rozważań męki pańskiej i już dziś dziękuję za zaangażowanie.
 4. Za tydzień niedziela palmowa 25 marca, Msze Św. z poświęceniem palm i odczytaniem Męki Pańskiej w układzie niedzielnym. Palmy będą do nabycia przed Mszą Św. w wejściu głównym do przedszkola.
 5. Pani Marianna zaprasza do robienia palm 19 marca.
 6. Msza Św. i spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. za tydzień w niedzielę palmową 25 marca: godz. 12.45.
 7. Siostry Apostolinki w dniach 6-8 kwietnia br. organizują Młodzieżowy Weekend Powołaniowy pod hasłem „Droga do szczęścia” Spotkanie dla młodzieży poświęcone jest tematyce powołania do małżeństwa, kapłaństwa, życia konsekrowanego, misyjnego. W programie wieczór filmowy, konferencja i warsztaty, dyskusja, Adoracja Eucharystyczna i wiele ciekawych chwil. Weekend odbędzie się w Niepokalanowie – Lasku w Ośrodku Formacyjnym Rycerstwa Niepokalanej Ojców Franciszkanów. Zapisy u Sióstr Apostolinek do 25 marca telefonicznie lub przez Facebooku. Szczegóły na plakacie.
 8. Pielgrzymka tegorocznych maturzystów na Jasną Górę 24 marca. Zapisy młodzieży u katechetów w szkole.
 9. Domowy Kościół z naszej parafii organizuje rekolekcje dla małżeństw w Bośni i Hercegowinie (w tym Medjugorje) w dniach 18-28 sierpnia. Wszelkie informacje na plakacie i kancelarii parafialnej. Chętne rodziny prosimy o kontakt tel 503 783 540
 10. Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne w Skierniewicach prowadzi min. warsztaty dla dzieci i rodziców, spotkania z pedagogiem i psychoonkologiom. Wszelkie informacje na plakacie i ulotka wyłożonych na stoliczku za ławkami.
 11. Diecezja Łowicka prowadzi zapisy na dwuletnie studia podyplomowe dla katechetów. Zapraszamy wszystkich chętnych po więcej informacji w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 12. 17 marca – czyli wczoraj Ksiądz Biskup Łowicki udzielił misji kanonicznej Teresie i Piotrowi Bibik do prowadzenia w naszej parafii poradni życia rodzinnego. Bardzo dziękuję państwu za poświęcony czas na roczny kurs. Niech dobry Bóg udzieli wszelkich łask w posłudze dla narzeczonych i małżeństw.
 13. W przyszłą sobotę 24 marca – godz. 9.30 zapraszamy wszystkich chętnych do mycia okien w naszej kaplicy na święta wielkanocne i już dziś dziękuję za wykonaną pracę.
 14. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy wpłaty przez Fundacje Caritas wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
 15. Bóg zapłać za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę kościoła.  Plansze z drogi krzyżowej, które wypełniały dzieci proszę o składanie w zakrystii.