1. Droga Krzyżowa w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy na te nabożeństwa dzieci, młodzież i wszystkich parafian i przyjaciół parafii
  2. Ekstremalna Droga Krzyżowa im. św. Maksymiliana (Skierniewice – Niepokalanów) 9 marca – 42 km. Msza Św. na rozpoczęcie drogi krzyżowej o godz. 19.45 w naszej kaplicy, zapisy przez stronę edk.org.pl. Proszę na stronie zapoznać się z zasadami uczestnictwa w drodze krzyżowej.
  3. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii 23 marca, rekolekcje wielkopostne 4,5,6 marca, święta wielkanocne 1 kwietnia.
  4. Proszę o zgłoszenie się do zakrystii osoby, które zamówiły Msze św. na 20 marca br.
  5. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Dziś po każdej Mszy Św. ministranci będą rozdawali ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy wpłaty przez Fundacje Caritas. KES 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  6. Kurs przedmałżeński, przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczęliśmy się w naszej parafii 17 lutego – sobota wczoraj można się dołączyć. Spotkania będą w sobotę godz. 17.00.
  7. Dziś o godz. 15.30 pierwsze formacyjne spotkanie podczas Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy prowadzone przez Wspólnotę Nazaret Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują umocnienia w wierze i odnowy swojego życia duchowego można się jeszcze dołączyć.
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  9. Pielgrzymka do Ołtarzewa na Misterium Męki Pańskiej 17 marca, więcej informacji na plakacie
  10. Diecezjalny Dzień Kobiet 3 marca br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Maraton w Skierniewicach. Przebieg spotkania i plan podany jest na plakatach informacyjnych.