1. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w rekolekcjach adwentowych, spowiedź dla wracających z zagranicy i tych, którzy jeszcze nie mieli możliwości w sobotę 23 grudnia w godzinach od 15.00 do 18.00. w przyszłą niedzielę wigilia nie będzie Mszy Św. o godz. 19.00.
 2. Pasterka o północy 24 grudnia, Msze Św. w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00
 3. Po pasterce zapraszamy bardzo serdecznie do parafialnego dzielenia się opłatkiem przy śpiewie kolęd naszej scholii parafialnej.
 4. Dziękujemy za złożone ofiary na budowę kościoła przy okazji roznoszenia opłatka stół wigilijny, na dzień dzisiejszy uzyskana kwot to: 12 055 zł. Opłatek wyłożony jest wyłożony na stoliczku za ławkami.
 5. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się 27 grudnia.

Plan wizyty duszpasterskiej:    27 grudnia – środa: ul. Wiklinowa,

                                            28 grudnia – czwartek: ul. Ziołowa,

                                            29 grudnia – piątek: ul. Zagajnikowa,

                                            30 grudnia – sobota: ul. Jagodowa i Jastrzębia. Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00.

 1. Msze Św. w czasie kolędy o godz. 7.00 w dni powszednie , nie będzie Mszy Św. po południu o 18.30. W sobotę Msza Św. o 8.00.
 2. Zapraszamy na kiermasz świąteczny w głównym wejściu do przedszkola. Uzyskane fundusze są przeznaczone na budowę kościoła. Kiermasz będzie także w ostatnią wigilijną niedzielę adwentu. W przyszłym tygodniu zlicytujemy piernik: „grzyb proboszcza” po Mszy Św. o godz. 10.00.
 3. Dziękujmy za włączenie się w świąteczną akcję Caritas, czyli świeca na stół wigilijny. W naszej parafii akcja charytatywna PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych z długim terminem ważności, środki czystości, słodycze, owoce itp. proszę o zgłaszanie adresów osób do których dostarczymy przygotowane paczki. Akcja zbierania produktów do 21 grudnia.
 4. Zapraszamy na roraty 6.45 w przyszła sobotę ostatnie roraty o godzinie 8.00. Dzieci w piątek na roraty przynoszą wyklejone plansze. Wręczenie nagród w sobotę po Mszy Św.
 5. Serdecznie zapraszamy na C+B+M, czyli CHRZEŚCIJAŃSKI BAL MŁODZIEŻOWY, który odbędzie się 6 stycznia 2018 roku na terenie parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu „na Korabce”. Rozpoczniemy Mszą Św. o godzinie 18:00, po czym tanecznym krokiem przejdziemy do części balowej. Zapewniamy ciepłe posiłki i niezapomniane wrażenia! Zapisy z rejonu Skierniewickiego do 20 grudnia.
 6. W naszej parafii posiadamy opłatek wigilijny bezglutenowy. Zapraszamy po Mszy Św. osoby zainteresowane.
 7.  Bóg zapłać za złożone ofiary.