1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii, kancelarii oraz telefonicznie lub e-milowo. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie
  2. Dziś skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30.  Początek biegu o godz. 13.00. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk i wszystkim sympatykom biegania.
  3. W niedzielę 24 października w naszej parafii na każdej Mszy Św. będą obecna relikwie bł. ks. Kard. St. Wyszyńskiego a w kaplicy bocznej kościoła będzie wystawa zdjęć ukazujących pobyt ks. prymasa w Skierniewicach w roku 1956. Błogosławieństwo relikwiami po każdej Mszy Św.
  4. Bvayla i ks. Piotr – salezjanie, dziękują za założone ofiary na pomoc edukacyjną dzieci i młodzieży w Zambii.
  5. Dzieci zapraszamy po ziarenko, zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny.
  6. Dziś w trzecią niedzielę comiesięczna zbiórka na budowę kościoła i domu parafialnego za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać. Wkłady do zniczy nagrobnych z Fundacji Caritas Diecezji Łowickiej w cenie 4 zł. na stoliczku.