1. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do sanktuarium w Domaniewicach 23 września wyjazd z parkingu Castoramy 8.00 i od nas spod kaplicy godz.8.15, zapisy prowadzi p. Marianna
  2. W tym tygodniu obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, wspomnienie Męczenników Koreańskich 20 września, w czwartek święto św. Mateusza ewangelisty a w sobotę wspomnienie św. Ojca Pio.
  3. Zapraszamy do naszych wspólnot parafialnych. Chłopcy na spotkania ministrantów od klasa II szkoły podstawowej w sobotę godz. 9.30. Schola parafialna: śpiewa podczas Mszy Św. niedzielnej o godz. 10.00 a próby odbywają się we wtorek o godz. 19.00. Odnowa w Duchu Świętem – czyli spotkania modlitewne w środę, godz. 19.30 w kaplicy, Wspólnota Głos Pana zaprasza na uwielbienie w piątek godz. 19.30 także w kaplicy. Bielanki czyli Dzieci Boże mają spotkanie w sobotę 30 września o godz. 11.30 zapraszamy dziewczęta ze szkół podstawowych.
  4. W naszej parafii zawiązuje się kolejny krąg domowego kościoła. Jest to formacja duchowa dla małżonków, pogłębienie wiary i wiedzy o kościele. Zapraszamy małżeństwa z każdym stażem życia małżeńskiego, spotkania raz w miesiącu. Wszelkich pozostałych informacji udziela ks. Rafał.
  5. Spotkanie dla grupy fioletowej po pielgrzymce w przyszłą niedzielę 24 września o godz. 16.00 przy kaplicy. Zapraszamy tych, którzy byli w tym roku na pielgrzymce, ale też i w poprzednich latach.