1. Rozpoczynamy duchowe przygotowanie do Uroczystości odpustowych Niepokalanego Serca NMP w naszej parafii w tym roku 20 czerwca. Zapraszamy do podjęcia 33 dniowych ćwiczeń duchowych zawierzenia się Miłości Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanej według traktatu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Ćwiczenia rozpoczynamy od jutrzejszego dnia 18 maja i całość pracy duchowej wykonujemy w domu. Zgłoszenia i zamówienie przewodnika po Mszy Św. lub telefonicznie. Msza na rozpoczęcie ćwiczenia i odbiór przewodników w poniedziałek 18 maja godz. 18.30. Uroczysty akt ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi 20 czerwca w obecności księdza Biskupa Wojciech, który tego dnia będzie odbywał w naszej parafii wizytację kanoniczną. 
  2. Jutro 100 – na rocznica urodzin św. Jana Pawła II już dziś zapraszamy do oglądania wystawy pt. Karol Wojtyła – Narodziny.  
  3. Odbiór strojów komunijnych w poniedziałek 25 maja od godz. 16.30 po 5 osób. 
  4. Przyjmujemy intencje Mszalne na rok 2021 zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie. Numer telefonu podany w ogłoszeniach i na stronie internetowej parafii. Tel. Parafialny 728 991 224. Przypominam szczególnie o zamawianiu Mszy Św. jubileuszowych związanych z konkretna datą. Proszę narzeczonych, którzy zamówili termin ślubu na przyszły rok o potwierdzenie terminu.   
  5. W niedzielę Msze Św. o godz. 8, 10, 11.30, 17.30 i 19.00. W dni powszednie jest także Msza Św. o godz. 7.30 i po południu 18.30. Nabożeństwo majowe 18.00 w niedzielę 18.30
  6. W okresie wielkanocnym przystępujemy do komunii świętej – jak mówi przykazanie kościelne – dlatego proszę umawiać się wcześniej telefonicznie, na spowiedź i przyjęcie komunii świętej w dowolny dzień tygodnia.  
  7. W przyszła niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a w piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Św. 
  8. Przypominam, że w naszej kaplicy może przebywać do 25 osób z zachowaniem zasad higieny na czas epidemii w miejscach publicznych czyli: dezynfekujemy ręce po wejściu, zachowujemy odległość 2 m i zakładamy maseczki. 
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary na tece i wpłaty na konto parafialne.  Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny.