1. Plan wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą z błogosławieństwem mieszkań:

18 stycznia poniedziałek: ul. Koniecpolskiego, Czarneckiego, Chodkiewicza;

19 stycznia wtorek: ul. Zamoyskiego;

20 stycznia środa: ul. Matejki;

21 stycznia czwartek: ul. Wyspiańskiego nr od 2-62 i nr. 17,19,21 do wyjazdu na ulicę Skłodowskiej;     

22 stycznia piątek: ul. ul. Wyspiańskiego nr od 64-80 i 23-41 od wyjazdu na ulice Skłodowskiej;   

23 stycznia sobota: ul. Prądzyńskiego;

Kolęda rozpoczyna się od godziny 17.00 a w sobotę od godziny 9.00. Podczas wizyty duszpasterskiej będzie możliwość zgłoszenia do przyjęcia młodzieży z zagranicy do naszych domów na ŚDM tzw. dni w diecezji. Woda święcona wystawiona jest na stoliczku za ławkami. Bóg zapłać za złożone ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej, które będą przeznaczone na budowę kościoła.

  1. Domowy Kościół Diecezji Łowickiej zaprasza na XIII Bezalkoholowy Bal Karnawałowy 23 stycznia 2016 w Centrum Rozrywkowo Konferencyjnym Maraton w Skierniewicach. Zapisy do 17 stycznia, więcej informacji na plakacie. Zapisy w zakrystii po Mszy Św. Dorośli 80 zł, młodzież 50 zł dzieci szkoła podstawowa/gimnazjum 20 zł.
  2. Zapraszam dziś po Mszy Św. wieczornej o godz.19.00 na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszej scholi parafialnej NIEBOTAK
  3. Od niedzieli 31 stycznia w naszej parafii przez 8 niedziel będą odbywały się rekolekcje REO czyli Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują rozwoju duchowego, pogłębienia wiary, umocnienia, odnowy życia małżeńskiego i rodzinnego, jeśli chcesz zmienić swoje życie i uczynić je szczęśliwym i pełnym mocy Bożej – to zapraszam. Spotkanie raz w tygodniu w niedzielę godz. 16.00
  4. Dla młodzieży z naszej diecezji w okresie ferii zimowych w tym roku zostały zorganizowane na rekolekcje ewangelizacyjne Młodzi na Maxa. Terminy: 18-21 lutego i 25-28 lutego br. Kutno Woźniaków lub Żdżary. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych na stoliczku oraz stronie www.sdmlowicz.pl i plakacie.
  5. Ze względu na kolęda w sprawach kancelaryjnych proszę w miarę możliwości umawiać się telefonicznie.
  6. Dziękuję za złożone ofiary składane na tace i wpłacane na konto parafialne, gość niedzielny i u naszych ministrantów