1. Jak słyszeliśmy 6 sierpnia wyrusza Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę z rejonu skierniewickiego grupa Fioletowa z przewodnikiem ks. Rafałem Babickim. Zapraszam wszystkich na pielgrzymi szlak, kto potrzebuje umocnienia wiary, odpoczynku, ciszy by rozeznać wiele spraw ze swojego życia, spowiedzi i spotkania z drugim człowiekiem. Będą konferencje, modlitwa i wiele uwielbienia Pana Boga. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 31 lipca (poniedziałek) po Mszy Św. o godz. 18.30 w naszej kaplicy. Zapisy na pielgrzymkę po Mszy Św. w zakrystii a w tygodniu w kancelarii lub telefonicznie i przez inne komunikatory.
  2. Poszukujemy na pielgrzymkę dla grupy fioletowej kierowcę z uprawnieniami na samochód ciężarowy na tzw. bagażówkę.
  3. Za kilka dni minie rok od Światowych Dni Młodzieży. W tamtych dniach w naszych rodzinach przyjmowaliśmy grupę młodzieży z okolic Foligno we Włoszech. Młodzież i duszpasterze z Włoch zaprosili naszą młodzież z rewizytą na Campo Scuola 2017 (rekolekcje wakacyjne dla młodzieży). Dlatego Siostry Apostolinki – s. Alicja i S. Anna oraz nasza parafia są organizatorami wyjazdu młodych do Foligno w dniach 23-30 lipca. Prosimy wszystkich o modlitwę i zapewniamy o modlitwie w miejscach życia Św. Franciszka i św. Klary. W tym czasie ks. Proboszcz będzie nieobecny w parafii.
  4. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt 28 lipca 1 sierpnia 2017 r. a Siostry Apostolinki zapraszają na rekolekcje dla młodych 23-29 sierpnia. Więcej informacji na plakacie.
  5. Pielgrzymka autokarowa do Miedniewic Klasztornych 2 sierpnia, do Legnicy i Zamku 13 sierpnia; więcej informacji w gablocie parafialnej.
  6. Święcenie i błogosławieństwo pojazdów mechanicznych w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św.
  7. Wszystkim, którzy udają się na wypoczynek życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku.
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary a cegiełki na budowę kościoła można nabyć w głównym wejściu do przedszkola. W zeszłym tygodniu z cegiełek parafia uzyskała sumę: 3 350 zł