1. W imieniu naszego kl. Michała zapraszam całą wspólnotę parafialną na święcenia diakonatu, których udzieli ksiądz Biskup Wojciech Osial 22 października o godz. 11.30 w naszym kościele. Zapraszam ministrantów, lektorów, kandydatów, szafarzy, Siostry Zakonne, grupy parafialne, radę parafialną. W piątek 21.10 o godz. 19.15 uroczyste nieszpory, na które kl. Michał złoży wyznanie wiary.
  2. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii, kancelarii oraz telefonicznie lub e-milowo. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie.
  3. Zapraszamy na Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w dniach 15-23 października w programie min. Dzień Dziecka Utraconego, spektakl Dziady. Cz. II. Wykład: Jan Paweł I – czy 33 dni do świętości ? Akatyst ku czci św. Józefa. Szczegóły zostały podane na plakacie.
  4. Dziś dzień papieski i zbiórka charytatywna na potrzeby fundacji: Dzieło Nowego Tysiąclecia, w imieniu stypendystów dziękujemy.
  5. Dziś także bieg Papieski ulicami naszego miasta. Bieg rozpoczyna się o godzinie 12.45 a wcześniej zapraszamy na mszę św. o godzinie 11.30.
  6. Przedszkole Diecezjalne Świętej Rodziny otwiera żłobek dla dzieci w wieku 1,5 roku do 2,5 lat. Zapraszamy rodziców do zapoznania się z tą propozycją. Zapisy w przedszkolu bliższe informacje na plakacie, stronie internetowej przedszkola.