1. Zapraszamy na IX tydzień kultury chrześcijańskiej w Skierniewicach w najbliższym tygodniu, szczegółowy program na plakacie a w naszej parafii w przyszłą niedzielę koncert: „Świętość dla Każdego” na zakończenie tego tygodnia po Mszy Św. wieczornej o godz. 19.00
  2. Od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych do modlitwy za zmarłych tzw. wypominki. Zapraszam do zakrystii i kancelarii parafialnej.
  3. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórkę funduszy na budowę kościoła.
  4. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania w najbliższy piątek 21 października godz. 19.00 u Sióstr Apostolinek ul. Nowobielańska 53 w kaplicy.
  5. Dziś statystyczne liczenie wiernych podczas Mszy Św. niedzielnej.
  6. Na pamiątkę peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej można nabyć obrazy i pamiątki okolicznościowe oraz elementy dekoracji naszych domów na czas nawiedzenia. Proszę zapoznać się z tą propozycją, stoisko będzie czynne przez następne niedziele, w czasie misji i podczas nawiedzenia.
  7. Listy z zaproszeniem na misje parafialne dotrą do wszystkich rodzin naszej parafii.
  8. Znicze nagrobne jako fundusz Caritas do nabycia w naszym stoisku.
  9. W odpowiedzi na prośbę papieża Franciszka „milion dzieci modli się na różańcu” zapraszam dzieci na modlitwę różańcową w najbliższy wtorek 18 listopada na godzinę 18.00. Można także tego dnia modlić się w domu, szkole, przedszkolu czy szpitalu.
  10. W imieniu fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia dziękuję za fundusze zebrane w zeszłą niedzielę 560 zł