1. Zapraszamy na spotkania formacyjne: chłopców do służby przy ołtarzu – zbiórka w sobotę 22 września godz. 9.00, dziewczęta ze szkoły podstawowej zapraszamy do bielanek pierwsze spotkanie w sobotę 22 września godz. 10.00. Schola dziecięca: dziewczęta i chłopy szkoła podstawowa, spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców w sobotę 22 września godz., 12.00 w kaplicy.
  2. Zapraszamy po Gościa Niedzielnego i Małego Gościa, Bóg zapłać za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę kościoła.
  3. Kurs przedmałżeński w parafii Św. Józefa Robotnika na Rawce, rozpoczął się w zeszłą niedzielę można jeszcze się dołączyć, dziś po Mszy Św. o godz. 11.00
  4. Pielgrzymki: Domaniewice 29 września; Toruń: 7 października.
  5. W dniu 6 października w Warszawie na stadionie narodowym odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne pod hasłem: Stadion Młodych. Zapraszamy na to spotkanie młodzież gimnazjum i szkoły średniej. Wszelkie bliższe informacje w mediach społecznościowych i na plakatach. Zapisy i bliższe informacje Siostra Alicja – Apostolinka.
  6. Wtorek 18 września Święto św. Stanisława Kostki patrona Polski, piątek 21 święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  7. Podziękowania dla ks. Artura za pomoc duszpasterską w niedzielę.