1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia przed wystawionym Najśw. Sakramentem o godzinie 15.00.
  2. Siostry Apostolinki prowadzą cykl adoracji bibilijno-powłanoiowych. Adoracja w intencji księży z naszej parafii, dk. Michała i kapłanów, którzy posługiwali w parafii oraz księży pochodzących z parafii w najbliższy wtorek 18 kwietnia godz. 18.30 w kaplicy sióstr Apostolinek. Serdecznie zapraszamy.
  3. XIX Diecezjalne Czuwanie Młodzieżowe w intencji powołań pod hasłem „Czego szukacie? (J 1, 38)”.Czuwanie odbędzie się 29 kwietnia o godz. 19.00 w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach. Czuwanie organizują Siostry Apostolinki i Wyższe Seminarium Duchowe w Łowiczu. Zapraszam młodzież przygotowująca się do bierzmowania, dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej i wszystkich, którzy modlą się z powołanych i o nowe powołania.
  4. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjścia sakramentu bierzmowania 29 kwietnia godz. 19.00 podczas diecezjalnego czuwania powołaniowego.
  5. 29 kwietnia – sobota Msza Św. parafialna niedzielna będzie o godz. 17.00
  6. Dziś Msza św. o godz. 17.30 w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty indywidualne, dziesięciny, darowizny. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po ziarenko.
  8. Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego w Skierniewicach zaprasza kandydatów do liceum wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się w piątek 21 kwietnia, w godzinach 16.30-19.00. W programie możliwość zwiedzenia szkoły, pokazy naukowe i konkursy, zapoznanie się z ofertą edukacyjną szkoły. Potrzebne informacje znajdują się na plakacie i na stronie internetowej szkoły.
  9. Stowarzyszenie Sportu Tanecznego w Skierniewicach, tancerze i kochający taniec ze Skierniewic oraz okolic zapraszają na Bal Charytatywny dla Jagody – nastolatki z Borowin rannej wyniku postrzału. Bal odbędzie się 6 maja br. g .18 OO w Rezydencji Strobów. W programie mnóstwo atrakcji i licytacji. Numer telefonu do rezerwacja i więc informacji na plakacie.