1. Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach: 8-22 października. Serdecznie zapraszamy na V Diecezjalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, organizowane przez chór Parafii Wojskowej w Skierniewicach.
  V edycja warsztatów jest uwieńczeniem X Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez parafię Św. Stanisława. Wszystkie informacje na plakacie, stronie internetowej wydarzenia i Facebooku.
 2. Rozpoczynamy zapisy na wypominki czyli całoroczną modlitwę za zmarłych w naszej parafii. Imiona i nazwiska naszych zmarłych przyjmujemy po Mszy Św. i w tygodniu w kancelarii parafialnej.
 3. Wspomagamy akcję Caritas przez nabywanie zniczy nagrobnych, koszt jednej szt. 3 zł. Dziękujemy za włączenie się w tę inicjatywę.
 4. Pielgrzymka pracowników służby zdrowia diecezji łowickiej 21 października w Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Suserzu i są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Warszawy i polskiego Loretto.
 5. Msza św. dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy za naszej parafii we wtorek 17 października o godz. 10.30.
 6. Zapraszamy do Mobilnego Muzeum Jana Pawła II na Skierniewickim Rynku czynne w godzinach: 00 – 19.00 przez tydzień do przyszłej niedzieli.
 7. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenka. Dziękujemy dziś w trzecią niedzielę miesiąca za zbiórkę na budowę kościoła.
 8. Na fundację dzieło nowego tysiąclecie zebraliśmy w zeszłym tygodniu: 717 zł. Bóg zapłać.
 9. W środę święto św. Łukasza ewangelisty a w przyszłą niedzielę wspomnienie św. Jana Pawła II.
 10. Zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnego programu fizjoterapii indywidualnej w Skierniewicach więcej informacji na ulotkach rozłożonych na stoliczku za ławkami.