1. Wczoraj 13 czerwca przeżywaliśmy pierwszy odpust parafialny w liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętsze Maryi Panny. Dziękuję za przybycie do naszej parafii i wspólną modlitwę na Mszy Św. odpustowej księżom neoprezbiterom: ks. Łukaszowi, ks. Tomkowi i ks. Piotrowi, a księdzu dziekanowi Janowi Pietrzykowi za wygłoszone do nas słowo Boże. Dziękuję paniom z Kół Różańcowych, bielankom s. Wioli, ministrantom, lektorom, dzieciom, które składały życzenia i niosły poduszki, panu kościelnemu i panu organiście oraz scholii parafialnej. Dziękuję kapłanom, którzy pomagają u nas w parafii i Zgromadzeniom zakonnym Siostrom Św. Rodziny i Siostrom Apostolinkom.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania pierwszego festyny parafialnego pod hasłem: Wspólnie budujemy kościół parafialny. Dziękuję za występy zespołu Ustronie i naszej Scholii Parafialnej. Dziękuję Radzie Parafialnej i tym, którzy pomagali przy biegach, paniom piekącym ciasta grzybki i serniki na konkurs (było ich 21 – wygrał sernik o nazwie miętowa nuta), za smażenie grilla. Dziękuję wszystkim sponsorom i ofiarodawcom za te sumy większe i mniejsze. Dziękuję za wszystkie fanty i nagrody przyniesione na festyn. Dziękuję za Waszą o obecność i wspólną zabawę szczególnie dzieciom. Jestem wdzięczny za wszelką pomoc ze strony Urzędu Miasta i Miejskiej Pływalni, Straży Miejskiej i Nadleśnictwa Skierniewice, druhom Strażakom z OSP Mokra Prawa, panom ze Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej. Dziękuję za obecność motocyklistom.  Jeszcze raz dziękuję za Wszystkim parafianom za przybycie i wspólnie sądzony czas.
  3. Dziękuję za pomoc w porządkowaniu terenu w zeszły wrotek i panu Michałowi udostępnienie sprzętu do sprzątania terenu.
  4. Jutro o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania u Sióstr Apostolinek.
  5. Zapraszamy na wykład otwarty pedagoga i medioznawcy Małgorzaty Więczkowskiej pt. Dziecko w świecie bajek i obrazów. Wykład odbędzie się w środę 17 czerwca br. o godz. 19.00 w Przedszkolu Świętej Rodziny przy ul. Armii Krajowej 4. Szczegóły na plakatach.
  6. Gość Niedzielny i Mały Gość niedzielny u ministrantów.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary.