1. Podziękowania dla wszystkich, którzy uczestniczyli w nabożeństwach fatimskich. Dziękujemy także za mycie okien, sprzątanie kwiatków i sprzątanie terenu wokół budowanego kościoła i terenu wokół kaplicy, strojenie naszej kaplicy.
  2. Jutro rozpoczynamy kolejny etap budowy. Rozpocznie się montaż dźwigarów, które są elementem konstrukcji dachu i elementami dekoracji wnętrza naszego kościoła około 3-4 tygodni, następnie rozpoczniemy kładzenie dachu.
  3. Dziś dzień papieski i dobrowolna kwesta na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.    III Skierniewicki Bieg Papieski dziś po Mszy Św. o godz. 11.30 początek biegu godz. 13. Zapraszamy wszystkich biegaczy.
  4. Dziś także w naszej parafii gościmy osoby z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej, które zbierają podpisy pod projektem obywatelskim wojewódzkiego łódzkiego pod hasłem: Rawska Korona Spotkań z Kulturą i Jesteśmy Piękni i Młodzi Bogactwem Swego Regionu. Zapraszamy po Mszy Św. po bliższe informacje. Głosy mogą także oddawać dzieci i młodzież.
  5. Msza Święta dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej dziś godz. 17.00
  6. XI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 10-19 października. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem formacyjno- artystycznym min. warsztaty muzyki liturgicznej, w czwartek 18 października o godz. 19.00 koncert zespołu Tymoteusz. Wszelkie informacje na plakatach.
  7. Siostry Apostolinki nowym roku szkolnym i duszpasterskim serdecznie zapraszają młodzież na Spotkania Młodzieżowe i Adoracje Biblijno – Powołaniowe. Więcej informacji na plakacie.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary. W przyszłą, trzecia niedziela miesiąca zbiórka comiesięczna na budowę kościoła. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny, dzieci zapraszamy po ziarenko.
  9. Próba scholii dziecięcej w przyszłą niedzielę godz. 10.30 w przedszkolu. Zapraszamy chętne dzieci do śpiewania.
  10. Bielanki w przyszłą sobotę 20 października godz. 10.00, zaprasza Siostra Ewa.
  11. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy zapisy imion i nazwiska naszych bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Zapraszamy po Mszy Św. i kancelarii parafialnej.