1. Rekolekcje adwentowe 19-20 grudnia sobota i niedziela. Będzie możliwość indywidualnego umówienia się do spowiedzi w dogodnym czasie np. w ciągu dnia. Proszę zorganizować spowiedź dla osób starszych.

Plan rekolekcji:

Sobota 19 grudnia:

Msza Św. z nauka rekolekcyjną o godz. 8.00 na roratach

Msza Św. nauką rekolekcyjną dla osób starych i w podeszłym wieku godz. 10.00

Msza Św. z nauką rekolekcyjną godz. 18.30

W niedzielę 20 grudnia

Mszy Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 17.30, 19.00

Spowiedź w sobotę 19 grudnia od godz. 11.00 do godz. 18.00 przez cały dzień księża będą dyżurować w konfesjonale lub w zakrystii.

Spowiedź także podczas każdej Mszy Św.

  1. Zapraszamy po indywidualny odbiór opłatka do kaplicy. Proszę zadbać o osoby starsze, samotne, sąsiadów. Bóg zapłać za złożone ofiary przy tej okazji.
  2. W naszej parafii w czasie adwentu coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych różnego rodzaju najlepiej z długim terminem ważności, środki czystości, słodycze. Proszę o zgłaszanie adresów osób, do których dostarczymy przygotowane paczki. Akcja zbierania produktów do niedzieli 20 grudnia.
  3. Społeczność szkolona Ekonomika zaprasza do udziału w zbiórce artykułów pierwszej potrzeby dla pacjentów chorych na Covid przebywających w szpitalu. Prosimy o szczoteczki, mydło, żele, rękawiczki, papier, ręczniki środki czystości. Akcja przedłużona do 18 grudnia. Rzeczy te przynosimy do szkoły Ekonomika przy ul. Działkowej 10.