1. 5 października ks. Biskupa Andrzej F. Dziuba ustanowiła dla naszej parafii trzech nadzwyczajnych szafarzy eucharystii: pan Szymon Adamala, pan Piotr Bibik, pan Jacek Swynarski. Posługę nadzwyczajnego szafarza eucharystii będą pełnili zasadniczo w święta i uroczystości w zależności od potrzeby. Bardzo serdecznie dziękuje panom za przyjęcie tej godności i zaproszenia do posługi by pomagać kapłanom w rozdzielaniu chleba eucharystycznego. Życzę wzrostu i rozwoju duchowego w posłudze oraz wszelkiego błogosławieństwa.
 2. Dzisiejszej niedzieli ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz. 18.00 i procesja z figurą Matki Bożej wokół budującego się kościoła po procesji Msza Św. o godz. 19.00. Zapraszam ministrantów lektorów, bielanki.
 3. Dziś także Skierniewicki Bieg Papieski w ramach Dnia Papieskiego. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30, początek biegu o godz. 13.00.
 4. Dziś Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. o godz. 17.00
 5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym MIŁOSIERDZIE przy parafii NSPJ na Widoku zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne REO, które rozpoczną się 13 października godz. 19.00 w auli parafialnej.
 6. Zapraszamy do udziału w XII Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach w dniach 13-20 października. Szczegółowy program na plakatach.
 7. Serdecznie zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej po pierwszej komunii świętej i nie tylko jako kontynuacja formacji duchowej tzw. Oaza Dzieci Bożych, jako katecheza poza szkolna. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu. Pierwsze spotkanie organizacyjne wtorek 15.10 br. o godz. 18.30
 8. Organizujemy z naszej parafii wyjazd na Oazę Dzieci Bożych do Żyrardowa w dniach 25-27.10 Opiekę nad dziećmi będzie sprawowała s. Beata. Rodziców i dzieci zapraszamy na spotkanie organizacyjne 15.10 godz. 18.30 w przedszkolu.
 9. Zapraszamy dziewczęta i chłopców do scholii dziecięcej i młodzieżowej: „MaranaTha” Pierwsza próba 26.10 godz. 12.30 w kaplicy. Schola będzie śpiewała na Mszy Św. o godz. 11.30
 10. Przyjmujemy tzw. wypominki czyli całoroczną modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Imiona i nazwiska zgłaszamy po Mszy św. w zakrystii.
 11. Przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii będzie w przyszłym roku. Przygotowują się dwa roczniki przez jeden rok szkolny.
 12. Siostry Apostolinki zapraszają na Spotkania młodzieżowe, Spotkanie ze Słowem Bożym czyli tzw. Lectio Divina a także na Adoracje Biblijno- powołaniowe. Na stoliczku za ławkami można zabrać sobie ulotkę z datami spotkań, które proponują Siostry w tym roku u siebie w Kaplicy, przy ul. Nowobielańskiej 53.
 13. Zapraszamy po prasę katolicką Gościa Niedzielny. Dziękujemy za złożone ofiary. Po Mszy św. zbiórka dobrowolna na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień zbiórka na budowę naszej świątyni. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Znicze nagrobne z Caritas jako zbiórka dla najbardziej potrzebujących są wyłożone na stoliczku za ławkami cena 3 zł.