1. Dziś dziewiąte rocznica wyboru papieża Franciszka na stolice piotrową, pamiętajcie w swoich modlitwach o papieżu.
 2. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek wielkiego postu: z udziałem dzieci godz. 17.45; dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15.
 3. W każdy piątek wielkiego postu po nabożeństwie drogi krzyżowej o godz. 19.00 całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o wpisywanie się na listę. Ofiarujmy ten czas na modlitwę o pokój na świecie i zakończenie wojny w Ukrainie.
 4. Dziś Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej godz. 17.30.
 5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Nazaret zaprasza ma Mszę Św. w intencji pokoju w środę 16 marca godz. 19.30.
 6. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie 19 marca godz. 19.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę prosząc o uzdrowienie duszy, ciała oraz relacji z drugim człowiekiem.
 7. Siostry Świętej Rodziny zapraszają 19 marca (sobota) na dziękczynną pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd autokarem spod Przedszkola o godz. 12.00. W programie m.in. Droga Krzyżowa, Apel Jasnogórski i Msza Św. o 24.00 a po niej powrót do Skierniewic. Szczegółowy plan oraz telefon do zapisów na plakacie lub u sióstr w przedszkolu.
 8. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii 1-3 kwietnia a Ekstremalna Droga Krzyżowa 8 kwietnia.
 9. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. Dziękujemy za złożone ofiary w zeszłą niedzielę.
 10. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Ulotka z numerem KRS jest do pobrania na stoliczku za ławkami.
 11. Skauci Europy organizują nabór do nowej drużyny dla chłopców w wieku szkolnym. Więcej informacji na plakacie.
 12. Dzień otwarty w Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym w Skierniewicach piątek 22 kwietnia w godz. 16.30-19.00. Więcej informacji na plakacie.
 13. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na pomoc dla uchodźców z Ukrainy zbiórka organizowana przez Caritas Polska i Episkopat Polski. Uzyskana kwota 6 641 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 14. Organizujemy bazę rzeczy: AGD używanych ale dobrych. Wiele osób, które przybyłych do naszego miasta z Ukrainy posiadają tylko rzeczy osobiste a potrzebne są rzeczy do normalnego funkcjonowania. Proszę Was zgłaszajcie telefonicznie, esemesowo, meilowo na messngera, że majcie takie rzeczy na wydaniu np. pralka, suszarka, czajnik elektryczny, stworzymy bazę tych rzeczy i będziemy przekazywali tam gdzie będzie potrzeba. Już dziś bardzo dziękuję za Waszą pomoc i dobre serce .                   skierniewice-sercamaryi@lowicka.eu tel. 728 991 224