1. Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które wygłosi dla nas ks. Adam Bednarczyk, dziekan i proboszcz z Żyrardowa, długoletni ojciec duchowny seminarium w Łowiczu, obecnie główny koordynator SDM diecezji Łowickiej. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii i zapewniamy o modlitwie.
 2. Mszę Św. z nauką rekolekcyjną w niedzielę godzina: 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00. W poniedziałek 14 marca Msza Św. z nauką o godz. 8.00, 17.00, 19.00 wtorek Msza Św. z nauką godz. 8.00, 17.00, 19.00

        Spowiedź: poniedziałek i wtorek rano na Mszy Św. o 8.00 po południu od godz. 16.00 i na Mszach Św. o godz.          17.00 i 19.00

          Wizyta u osób chorych w poniedziałek 14 marca od godz. 10.00 proszę o składanie zgłoszeń po Mszy św. lub           telefonicznie.

 1. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii 18 marca po Mszy Św. wieczornej około godz. 19.15 w tym roku pójdziemy ulicami Północną, Batalionów Chłopskich, Zielna, Królowej Bony, Dobra, Prądzyńskiego i Północna do armii Krajowej. Proszę o przyniesienie świec. Droga Krzyżowa dla dzieci tego dnia będzie jak do tej pry w wielkim poście o godz. 17.45
 2. W sobotę uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Już dziś wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia i spełnienia marzeń.
 3. 20 marca niedziela palmowa Mszę Św. z czytaną Męką Pańską i poświęceniem palm w układzie niedzielnym. Palmy będzie można nabyć przed kaplicą u pań z Kół Żywego Różańca. Panie zapraszają osoby chętne do robienia palm.
 4. Zapraszam na spotkania i konferencje osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa w sobotę godz. 17.00.
 5. W liturgii wielkiego czwartku przewidziany jest obrzęd umywania nóg dlatego zapraszam chętnych Panów i proszę o zgłaszanie.
 6. Zapraszam młodzież na spotkanie młodych w niedziele palmową w Łowiczu w ramach przygotowań do ŚDM. Wyjazd autokaru z palcu parafialnego o godz. 10.00. koszt 5 zł.
 7. Spotkanie dla wolontariuszy i ambasadorów SDM dziś w niedziele po Mszy Św. wieczornej.
 8. Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę przed maturą 19 marca wyjazd z parkingu Castoramy o godz. 6.00 – informacja dla maturzystów z ekonomika.
 9. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „ŹRÓDŁA” w Skierniewicach serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na Dni Otwarte Szkoły w środę 16 marca o godzinie 18.00. Szkoła, która stawia na rozwijanie indywidualnych talentów i zainteresowań dzieci, prowadzi obecnie zapisy dla klasy startowej i klas I-IV. Więcej informacji na plakacie i ulotkach.
 10. Bardzo dziękuję za wszelkie wpłaty na konto parafialne i ofiary składane na tace przeznaczone na budowę kościoła, Gość Niedzielny i u ministrantów.
 11. Proszę o kontakt z osobami, które zapisały się na pielgrzymkę do ziemi święte
 12. Droga Krzyżowa EkstremalnaDZIEŃ: 18 MARCA (piątek)

  GODZINA WYMARSZU GRUP (10 osobowych): 16.00 – 17.00

  POCZĄTEK i KONIEC: PLAC JANA PAWŁA II (kościół garnizonowy)

  DYSTANS: 26 km

  POTRZEBNY SPRZĘT: WYGODNE BUTY, CIEPŁE UBRANIE, LATARKA, ODBLASK, KALORYCZNA STRAWA, NAPÓJ

  MULTIMEDIA: ZAINSTALUJ NA SMARTFONA APLIKACJĘ „MODLITWA W DRODZE” BY ODSŁUCHAĆ MP3 ROZWAŻAŃ STACJI EDK (słuchawki)

  NA DROGĘ OTRZYMASZ: KRZYŻ, ROZWAŻANIA, MAPA Z WYZNACZONĄ TRASĄ, ZNACZEK EDK