1. Organizacja: Pomoc Kościołowi w Potrzebie prosi o zorganizowanie zbiórki starych, nieużywanych rzeczy elektro-sprzętu: drukarki, komputery, telewizory, lodówki itp. Do jednego z naszych garaży, który będzie wskazany dostarczamy sprzęt w dni robocze od godz. 17.00 do godziny 18.00. Czas trwania zbiórki do dnia 24 lipca br. do godz. 14.30. Fundusze uzyskane z utylizacji są przekazywane na potrzeby misji w najbiedniejszych zakątkach świata.
  2. Dziękuję Panu Edwardowi za zniwelowanie terenu pod budowę świątyni, a Pani Ani za kwiaty do kaplicy.
  3. Przyjmujemy intencje Mszalne na pierwsze półrocze 2016 rok zapraszam do zakrystii po Mszy Św. i do kancelarii parafialnej w tygodniu od godz. 17.00
  4. Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa poszukuje na pielgrzymkę busa osobowego, do 9 osób na zabezpieczenie służb medycznych tegorocznej pielgrzymki.
  5. Pani Marianna organizuje pielgrzymkę autokarową do Piekar Śląskich w przyszłą niedzielę 19 lipca są jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji co do pielgrzymki na drzwiach wejściowych do kaplicy.
  6. Otrzymałem informacje o możliwości uzyskania pracy w zakresie: prace montażowe na produkcji. Więcej informacji w zakrystii parafialnej i kancelarii.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę.
  8. 19 lipca w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pierwszą chorągiew parafialną po każdej Mszy Św.
  9. Za tydzień wysłuchamy zaproszenia na XX Jubileuszową Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę.
  10. Rozpoczynającym urlop i wypoczynek przypominam o zasadach bezpieczeństwa czy to podczas podróży, czy kiedy korzystamy z wszelkich dobroci natury jak woda, słońce, góry czy mazury i pamiętajmy, że wszędzie tam jesteśmy dziećmi Bożymi i mamy świadczyć o Jego miłości do nas czyli pamiętamy o modlitwie – rozmowa z Jezusem, spotkaniu miłości – czyli Eucharystii  niedzielnej.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę dobrego tygodnia ! x. Rafał Babicki