1. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii w dniach 18-19 grudnia czyli ( sobota- niedziela). Rekolekcje poprowadzi o. Piotr Szczepański, franciszkanin obecnie redaktor Rycerza Niepokalanej.

Msze Św. z nauką rekolekcyjną:

  • Sobota 18.12: 8.00 roraty, 10.00 Msza dla osób starszych i chorych z udzielaniem sakramentu chorych, po południu godz. 17.00 i 19.00.
  • Niedziela 19.12: godz. 8.00, 10.00,30, 17.30, 19.00

Spowiedź:

sobota podczas Mszy Św. godz. 8.00, 10.00  i popołudniu 16.30 – 20.00. w niedziela na Mszy Św.

Rachunek sumienia będzie wyłożony na stoliczku za ławkami.

Wizyta w domach u osób chorych: piątek 17 grudnia od godz. 10.00 prosimy  o zgłaszanie osób po Mszy Św. w zakrystii lub telefonicznie.

  1. Opłatek na stół wigilijny jest do nabycia w kościele w niedzielę i w tygodniu. Biorąc opłatek dla siebie proszę pamiętać i zadbać o osoby starsze, samotne, sąsiadów. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na elementy wykończenia naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czasie adwentu coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę wraz z punktem charytatywnym „Arka”. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych różnego rodzaju najlepiej z długim terminem ważności, konserwy, puszki, środki czystości, słodycze. Proszę także o zgłaszanie adresów osób, do których dostarczymy przygotowane paczki a za zgłoszone już dziękujemy. Akcja zbierania produktów do niedzieli 19 grudnia. Przyniesione rzeczy prosimy składać w kaplicy bocznej kościoła.
  3. Dziś Msza Św. dla dzieci i rodziców jako formacyjne przygotowanie do pierwszej komunii godz. 17.30
  4. Zapraszamy na roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00.
  1. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. W przyszłą niedziele trzecia miesiąca comiesięczna zbiórka na elementy wykończenie naszego kościoła. Dziś dziękujemy za złożone ofiary.

 

 

  1. Dziś zbiórka charytatywna na dla Agaty chorej na chorobę nowotworową na Jej terapię leczniczą. Można wspierać Agatę także przez Siepomaga.pl. Wszystkie bliższe informacje na plakacie.