1. Dziś obchodzimy dzień solidarności z kościołem prześladowanym pod hasłem: Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Możemy wspierać finansowo prześladowane wspólnoty chrześcijańskie na bliskim wschodzie poprzez wysłanie sms o treści RATUJE pod nr. 72405. Ulotki z numerem na stoliczku za ławkami i informacja na drzwiach wejściowych do kaplicy. Bardzo dziękujmy w imieniu potrzebujących.
  2. W przyszłą niedzielę trzecią miesiąca, comiesięczna zbiórka funduszy na budowę naszego kościoła. Jak widzicie prace postępują w tym roku chcemy aby prace budowlane zakończyły się wieńcem na murach. Bóg zapłać już za złożone ofiary i wpłaty na konto parafialne.
  3. W miesiącu listopadzie podczas Mszy św. o godz. 18.30 są czytane wypominki za zmarłych, podzielone na trzy części w układzie: poniedziałek/czwartek cz. I, wtorek/piątek cz. II, środa/sobota cz. III. Podział na trzy części jest podany w gablocie i na drzewach wejściowych.
  4. Dziś o godz. 17.00 Msza Św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej z naszej parafii.
  5. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018 i na wypominki za zamarłych, zapraszamy po Mszy św.
  6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny u naszych ministrantów. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Bardzo dziękujemy dziś za złożone ofiary na tacę.