1. Zachęcamy dziś do oglądania transmisji uroczystości beatyfikacji ks. prymasa Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Transmisja telewizyjna rozpoczyna się o godz. 12.00
  2. Dziś w druga niedzielę miesiąca o godzinie 17.30 Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  3. 13 września – poniedziałek – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, parafian, dzieci. Proszę przynieść świece na procesję światła.
  4. 14 września święto podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Św. o godz. 7.30 i 18.30 a w sobotę 18 września święto św. Stanisława Kostki, Msza Św. godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W naszym przedszkolu Świętej Rodziny są jeszcze wolne miejsca zapraszam dzieci i rodziców. Bliższych informacji udziela siostra Ewa.
  6. Organizujemy grupę osób dorosłych, które chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Bierzmowanie odbędzie się 27.10 w parafii Rawka w Skierniewicach.
  7. W przyszłą niedzielę trzecią miesiąca comiesięczna zbiórka na budowę kościoła. Za złożone ofiary serdeczne dziękujemy.
  8. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po „ziarenko”. W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  9. Dziś zbiórka charytatywna Caritas na Afganistan.