1. 13 maja w poniedziałek pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec, procesja światła wokół budowanego kościoła. Proszę o przyniesienie świec. Zapraszam Koła Żywego Różańca, wszystkie wspólnoty parafialne, ministrantów i lektorów.
  2. Trwają zapisy intencji mszalnych na rok 2020. Zapraszamy do zakrystii po Mszy Św. i w tygodniu w godzinach czynnej kancelarii.
  3. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania 18 maja – sobota: 10.00 grupa I i godz. 12.00 grupa II. Przypominamy młodzieży o dostarczeniu świadectw chrztu i uregulowania składki.
  4. Dziś o godz. 17.00 Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się pierwszej komunii św., która w tym roku jest 26 maja godz. 12.00. Rocznica pierwszej komunii 2 czerwca godz. 11.30
  5. Zapraszam 18 maja – sobota od godz. 10.00 osoby chętne do sprzątania terenu naszej działki parafialnej jako przygotowanie terenu do festynu parafialnego.
  6. Msza Św. przy kapliczce na ulicy Skłodowskiej i Czerwonej 19 maja godz. 17.00 zapraszam mieszkańców ulic przyległych.
  7. 25 maja VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Rawie Mazowieckiej. Z naszego miasta będzie organizowany autokar, osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie.
  8. 1 czerwca pielgrzymka na Jasną Górę, wyjazd o godz. 6.00 – parking Castoramy zgłoszenia do p. Marianny.
  9. Gość Niedzielny i ziarenko u naszych ministrantów. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę trzecią miesiąca comiesięczna zbiórka na budowę kościoła.