1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za wspólnie przeżytą Ekstremalną Drogę Krzyżową pierwszy raz ze Skierniewic do Niepokalanowa ( 36,9 km) było nas prawie osiemdziesięciu mężczyzn, czas przejścia to 9 godz. w nocy bez rozmów, rozważania odczytane przy krzyżach przydrożnych wcześniej wyznaczonych stacjach. Na koniec Msza Św. w starej kaplicy budowanej jeszcze przez św. o. Maksymiliana. Panowie: dziękuję za wspólną drogę, męstwo i odwagę oraz siłę duch. Już dziś zapraszam za rok, idę na pewno !
  2. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15. Droga krzyżowa ulicami naszych osiedli 7 kwietnia godz. 19.30 w tym roku idziemy na osiedle Bajkowe.
  3. Rekolekcje Wielkopostne będą w dniach: 2, 3, 4 kwietnia rekolekcjonista o. Radosław Rafał ze Zgromadzenia Świętej Rodziny.
  4. Uroczystość św. Józefa w tym roku został przeniesiona na 20 marca poniedziałek.
  5. Rozpoczęliśmy zapisy intencji mszalnych na 2018 rok. Przypominamy o zamawianiu intencji jubileuszowych w rocznicę ślubu i urodzin oraz za zmarłych z naszych Rodzin. Zapisy po Mszy Św. i w tygodniu w godzinach czynnej kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku godz. 17.00-18.00.
  6. BARDZO PRAKTYCZNE WARSZTATY DLA RODZICÓW NASTOLATKÓW. Jak zmniejszyć ilość kłótni i przywrócić spokój w domu ? Zapraszamy na warsztaty w dniu 25 marca godz. 11.00 w naszej kaplicy parafialnej. Zapisy w kancelarii i po Mszy Św. Więcej informacji na plakatach.
  7. W Skierniewicach zaczęło działać Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne INUGO. Konsultacje i poradnictwo psychoonkologiczne dla osób chorujących na choroby nowotworowe i długoterminowe oraz wsparcie dla ich bliskich, wsparcie dla osób w żałobie, szkoła dla rodziców, warsztaty: W dialogu z Tobą, zajęcia terapeutyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci, psychoterapia indywidualna dla dorosłych.
  8. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca zbiórka na budowę naszego kościoła. Na stoliczku za ławkami są wyłożone koperty i już dziś dziękujemy za składane ofiary.
  9. Trwają zapisy do naszego przedszkola im. Św. Rodziny, są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w wieku 5 i 6 lat. Zachęcamy do udziału w akcji: Najlepsze przedszkole poprzez głosowanie można oddać głos na nasze przedszkole. Akcje organizuje Głos Skierniewic a więcej informacji w intrenecie.
  10. Zachęcam do wpłacania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS są wyłożone na stoliczku za ławkami
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tace. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Gość Niedzielny u naszych ministrantów.