1. Wizyta duszpasterska:

Poniedziałek 13 lutego: ul. Jaskółcza, ul. Zagajnikowa

Wtorek 14 lutego: ul. Jagodowa,

Środa 15 lutego: ul. Ziołowa

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 w sobotę od godz. 9.00. Kolędować będzie dwóch księży.  Ofiary składane przy wizycie duszpasterskiej są przeznaczone na budowę kościoła, za co bardzo dziękujemy. Jeśli ktoś z różnych względów w wyznaczonym czasie nie mógł przyjąć księdza z wizyta duszpasterską proszę o zgłaszanie się po mszy św. do zakrystii lub telefonicznie.

  1. Od środy 15 lutego wracamy do układu Mszy Św. o godz. 18.30 w dni powszednie i soboty. Przypominamy, że wtorek i czwartek Msze Św. o godz. 7.00 i 18.30. W środę 15 lutego będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Kurs przedmałżeński przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 4 marca br. o godz. 17.00. Spotkania w sobotę godz. 17.00.
  3. Zachęcam do wpłacania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS są wyłożone na stoliczku za ławkami. Już dziś bardzo serdecznie dziękujemy za dokonanie odpisu.

 KES 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice 

  1. Kręgi Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej w Skierniewicach zapraszają na XIV Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych. Bal odbędzie się 25 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „MARATON” w Skierniewicach. Zapisy w kancelarii parafialnej, a więcej informacji na plakacie.
  2. Wtorek 14 lutego Święto Św. Cyryla i Metodego ale także wspomnienie św. Walentego patrona zakochanych, a zakochanym życzymy rozwoju Ich miłości.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na tace. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny u naszych ministrantów.