1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na najbliższy tydzień:

13 stycznia – poniedziałek: ul. Skłodowskiej od skrzyżowania ulic: Widok  i Czerwonej do ulicy Przemysłowej; ul. Czerwona, ul. Kaczyńskiego

14 stycznia – wtorek: ul. Skłodowskiej od ulicy Przemysłowej do Segmentów Nadleśnictwa

15 stycznia – środa: ul. Skłodowskiej od Lasu do ulicy Armii Krajowej  

16 stycznia – czwartek: ul. Skłodowskiej od ulicy Armii Krajowej do skrzyżowania ulicy Widok

17 stycznia – piątek: ul. Gójskiego i ul. Skrzypka

18 stycznia – sobota: ul. Armii Krajowej – Domki, ul. Działkowa           

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na następny tydzień umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

  1. Zapraszamy dziś na opłatek organizowany przez Koła Żywego Różańca dla wszystkich grup parafialnych po Mszy Św. o godz. 11.30 Zapraszam ministrantów lektorów, scholę, scholę dziecięco-młodzieżową, domowy kościół, wspólnotę Głos Pana, radę parafialną.
  2. Czas Bożego narodzenia to czas kolędowania wspólnego śpiewania kolęd na chwałę nowonarodzonego Jezusa Chrystusa, dlatego zapraszamy na „Koncert Kolęd w Parafii Pod Lasem” w wykonaniu naszej scholi parafialnej w niedzielę 26 stycznia po Mszy Św. wieczornej o godz. 19.00.
  3. Życzymy wszystkim dobrych ferii zimowych.
  4. Ksiądz Mirosław zaprasza na pielgrzymkę: „Wilno jakiego nie znasz” w dniach 9-12 maja br. do Wilna gdzie oprócz miejsc standardowych ruszymy śladami: majora Łupaszki, Witolda Pileckiego, Józefa Mackiewicza, Sergiusza Piaseckiego i Powstańców Styczniowych. Koszt 689 zł + 15 EURO. Zapisy po Mszy Św. w zakrystii i kancelarii. Zapraszamy po program szczegółowy pielgrzymki.