1. Bardzo dziękujemy za Wasz, tak liczny udział w rekolekcjach wielkopostnych, jeszcze raz dziękujemy jako wspólnota parafialna ks. Jarosławowi za wygłoszone rekolekcje. Będzie jeszcze spowiedź w wielką sobotę. Dziękujemy też za liczny udział w EDK 151 osób i zapraszamy na przyszły rok.
  2. Wtorek 13 marca V rocznica wyboru papieża Franciszka na stolicę piotrową. Pamiętajmy tego dnia o papieżu w naszych modlitwach.
  3. Siostry Apostolinki w dniach 6-8 kwietnia br. organizują Młodzieżowy Weekend Powołaniowy pod hasłem „Droga do szczęścia” Spotkanie dla młodzieży poświęcone jest tematyce powołania do małżeństwa, kapłaństwa, życia konsekrowanego, misyjnego. W programie wieczór filmowy, konferencja i warsztaty, dyskusja, Adoracja Eucharystyczna i wiele ciekawych chwil. Weekend odbędzie się w Niepokalanowie – Lasku w Ośrodku Formacyjnym Rycerstwa Niepokalanej Ojców Franciszkanów. Zapisy u Sióstr Apostolinek do 25 marca telefonicznie lub przez Facebooku. Szczegóły na plakacie.
  4. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci godz. 17.45 dla dorosłych godz. 19.00. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15. a droga krzyżowa ulicami naszej parafii 23 marca, piątek: godz. 19.00
  5. Pielgrzymka do Ołtarzewa na Misterium Męki Pańskiej 17 marca, więcej informacji na plakacie, pielgrzymka tegorocznych maturzystów na Jasną Górę 24 marca. Zapisy młodzieży u katechetów w szkole, u nas oczywiście w Ekonomiku.
  6. Parafia Skierniewce – Rawka organizuje pielgrzymkę do Portugalii min. Fatima. Domowy Kościół z naszej parafii organizuje rekolekcje dla małżeństw w Bośni i Hercegowinie (w tym Medjugorje) w dniach 18-28 sierpnia. Wszelkie informacje na plakacie i kancelarii parafialnej. Chętne rodziny prosimy o kontakt tel 503 783 540 ..
  7. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy wpłaty przez Fundacje Caritas wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice