1. Serdeczne podziękowania dla ks. Marcina Moksa za wygłoszenie dla nas rekolekcji adwentowych, księże Marcinie dziękujemy za słowo skierowane do nas i życzymy dobrego czasu adwentu i wszelkich łask w pracy duszpasterskiej.
  2. Dziś jeszcze Msze Św. z nauką rekolekcyjną o 8.00, 10.00, 11.30, 17.30 i 19.00
  3. Zapraszamy na roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00.
  4. Opłatek na stół wigilijny jest wyłożony na stoliczku pod chórem. Biorąc opłatek dla siebie proszę pamiętać o osobach starszych, samotnych i sąsiadach. Za złożone ofiary, które przeznaczone są na wykończenie naszego kościoła – serdeczne dziękujemy.
  5. W naszej parafii w czasie adwentu coroczna akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę wraz z Fundacją „Arka”. Prosimy o przynoszenie produktów spożywczych różnego rodzaju z długim terminem ważności puszki, konserwy, środki czystości, słodycze itp. Proszę także o zgłaszanie adresów osób, do których dostarczymy przygotowane paczki. Akcja zbierania produktów do niedzieli 18 grudnia. Przyniesione rzeczy prosimy składać w kaplicy bocznej kościoła.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” z naszej parafii zapraszam na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie w przyszłą sobotę 17 grudnia o godz. 19.30.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką Gościa Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko.
  8. Zbiórka charytatywna na potrzeby punktu Arka w przyszłą niedzielę 18 grudnia po każdej Mszy św. fundusze uzyskane z tej zbiórki wspomogą wspólną akcję: „paczka robi paczkę” na święta Bożego Narodzenia.
  9. Zapraszamy na uroczyste wprowadzenie relikwii Świętego Andrzeja Boboli do parafii Świętej trójcy w Bolimowie 17.12 br. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Św. Trójcy a po mszy św. relikwie zostaną przeniesione do kościoła św. Anny w rynku Bolimowa. Na uroczystość zaprasza ks. Proboszcz wraz z parafianami.