1. Dziś 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszej parafii gościmy Stowarzyszenie Tradycji 26 Skierniewickiej Dywizji Piechoty. Stowarzyszenie prezentuje wystawę pod tytułem: Polskie Drogi do Niepodległości 1914-1918, Skierniewiczanie w Walce o Niepodległość. Po Mszy Św. o godz. 10.00 i 11.30 będzie można oglądać militaria z tego okresu. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy stowarzyszeniu za przyjęcie zaproszenia i obecność w tym szczególnym dniu w naszej wspólnocie parafialnej.
  2. Zapraszamy dziś na koncert w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skierniewicach o godz. 19.00 pod hasłem: Widok na Polskę. Więcej informacji na plakacie.
  3. Przyjmujemy wypominki za zmarłych, przez miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach podczas Mszy Św. w dni powszednie.
  4. Dziękujemy panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy skręcaniu dźwigarów, zapraszamy chętnych w tym tygodniu. Za poświęcony czas i wykonaną pracę w imieniu całej wspólnoty parafialnej bardzo dziękujemy.
  5. Dziś, Msza Święta i spotkanie dla dzieci i rodziców klas III przygotowujących się do pierwszej komunii świętej o godz. 17.00.