1.Dziś spotkanie dla dzieci i rodziców, przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej z klas trzecich szkoły podstawowej:  godz. 17.30.

2. 13 październik – wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. W związku z tym, że jest to październik zapraszamy na uroczysty różaniec o godz. 18.00 następnie Msza Św. o godz. 18.30. Procesja z figurą Matki Bożej fatimskiej wokół budującego się kościoła po Msza Św. Zapraszam ministrantów lektorów, bielanki.

3. Przyjmujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zamarłych na tzw. modlitwę wspominkową po Mszy Św. w kancelarii parafialnej i w tygodniu oraz telefonicznie i e-mali. Wypominki z modlitwą za zmarłych są czytane w co drugą niedzielę o godz. 7.30.

4. Dziś dzień papieski i dobrowolna zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II a w tym roku setną rocznicę urodzin wielkiego Papieża – Polaka: 18 października – niedziela. Trasa biegu prowadzi z parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach pod pomnik św. Jana Pawła II na placu przed kościołem garnizonowym. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 11.30. Początek biegu o godz. 13.00. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk.

6. Fundacja „Queen” z Rawy mazowieckiej oraz Fundacja „sms z Nieba” zapraszają na spotkania formacyjne dla kobiet bliższe informacje na plakacie informacyjnym.

7.Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto parafialne. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny, dzieci zapraszamy po „Ziarenko” W przyszłą niedzielę III miesiąca zbiórka na budowę kościoła już dziś dziękuję za złożone ofiary.