1. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie 13 września – wtorek. Msza św. o godz. 18.30 po Mszy św. różaniec przed wystawionym Najświętszym sakramentem i procesja światła wokół kościoła. Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwie i procesji. Prosimy o przyśnienie świece na procesję.
  2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą przygotowywać się do pierwszej komunii świętej (klasa III) w czwartek 15 września godz. 19.30 w kościele. Spotkanie tylko dla rodziców.
  3. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i piątek w godzinach 17-18. a w środę kancelaria będzie czynna od godz. 19.00 do 20.30. Kancelaria mieści się w zakrystii kościoła.
  4. W piątek 16 września w kościele Najśw. Serca Pana Jezusa na Widoku odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutisa. Bł. Carlo jako nastoletni chłopak odznaczał się dojrzałością w wierze, szczególnym umiłowaniem eucharystii, modlitwy i pragnieniem wykorzystania współczesnych technologii internetowych do głoszenia ewangelii, wiary i uświadamiania jaką moc posiada eucharystia. Część pierwsza – sportowa w godz. 9-13.30 a po południu część modlitewna od godz. 17.30. bliższe informacje na plakacie i w mediach społecznościowych. Zapraszamy młodzież i wszystkich chętnych by poznać bliżej postać młodego błogosławionego.
  5. W środę 14 września: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego; 15 września wspomnienie MB Bolesnej. Msze Św. godz. 7.30 i godz. 18.30.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową Kół Żywego Różańca do sanktuarium MB Wspomożycielki Strapionych w Domaniewicach, 1 października. Bliższe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń oraz numery telefonów do zapisów.
  7. Przedszkole diecezjalne Świętej Rodziny w naszej parafii, posiada wolne miejsca dla dzieci w wieku od 3-6 lat. Bliższe informacje na stronie internetowej przedszkola i u siostry Ewy dyrektor.
  8. Parafia nasza nabyła instrument grający do celowy organy Viscont.
  9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary.