1. Nabożeństwo fatimskie 13 sierpnia – wtorek, Msza Św. o godz. 18.30 różaniec po Mszy Św. i procesja światła wokół budującego się kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólna modlitwę prosimy o przyniesienie świec na procesje.
  2. 14 sierpnia XXIV Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa dochodzi na szczyt Jasnej Góry. Ks. proboszcz pozdrawia wszystkich i zapewnia o modlitwie, dziękując wszystkim za modlitwę i wsparcie.
  3. 15 sierpnia – czwartek – Uroczystość Wniebowzięcie NMP: Msze Św. w układzie niedzielnym: 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00. Poświęcenie wiązanek ziela i kwiatów podczas każdej Mszy św. Ziele zostało przygotowane przez Panie z Kół Żywego Różańca za co bardzo serdecznie dziękujemy. Tego dnia rano o godz. 7.30 będą śpiewane Godzinki ku czci Matki Bożej – zapraszamy.
  4. 14 sierpnia liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego.
  5. Dożynki parafialne 25 sierpnia w niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30 Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych i koszy z warzywami, zapraszamy działkowiczów i wszystkich, którzy chcą dziękować Bogu za otrzymane dary.
  6. Wszystkim, którzy rozpoczynają urlopy życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku.
  7. Prasa katolicka u naszych ministrantów, Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na budowę naszego kościoła.