1. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia zapisy tylko przez stronę internetową i na Facebooku. Grupa Skierniewicka – to grupa fioletowa. Na naszej stronie internetowej parafii jest umieszczony link do zapisów na pielgrzymkę: https://forms.gle/JFx5HkN6Tfb8AKCBA
  2. 13 lipca – wtorek – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, wszystkich parafian, proszę przynieść świece na procesję światła.
  3. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy wielu dobrych chwil i spokojnego wypoczynku, błogosławionego czasu.
  5. Zachęcamy do udziału w głosowaniu na projekt naszego szpitala do budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego. Szpital w Skierniewicach ubiega się o środki na remont i wyposażenie dla oddziału rehabilitacji. Karty do głosowania wyłożone na stoliczku. Głosować mogą mieszkańcy Skierniewic i powiatu skierniewickiego.
  6. W najbliższym czasie będzie kolejna zbiórka „elektro – śmieci” czyli urządzeń elektronicznych i elektrycznych, które już nie działają. O terminie i miejscu zbierania rzeczy będziemy informować w najbliższym terminie. Akcję zbierania sprzętu prowadzi: Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw: „Pro Misso
  7. W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny.