1. Bardzo dziękuję za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała: Radzie Parafialnej, Wspólnocie Kół Żywego Różańca, Mieszkańcom i Pracownikom DPS-u z Dyrekcją, Odnowie w Duchu Świętym „Nazaret”. Dziękuję: bielankom, dzieciom rocznicowym i komunijnym, ministrantom, lektorom, szafarzom eucharystii, scholii parafialnej. Dziękuję wszystkim parafianom i przyjaciołom parafii za tak liczny udział w procesji eucharystycznej.
  2. Nieszpory o Najśw. Eucharystii z procesją wokół kościoła w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00 w dni powszednie. Dziś w niedzielę ze względu na koncert nieszpory po mszy wieczornej.
  3. Obrzęd błogosławieństwa wianków w czwartek na Mszy Św. godz. 7.30 i 18.30.
  4. 13 czerwca – wtorek – nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.30 następnie modlitwa różańcowa przed wystawionym Najśw. Sakramentem i procesja światła z figura Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne, dzieci, ministrantów, lektorów, wszystkich parafian, proszę przynieść świece na procesję światła.
  5. W sobotę 17 czerwca odpust parafialny: Niepokalanego Serca NMP. Mszę  Świętą odpustową o godz. 12.00. odprawi: ks. Michał Michalski neoprezbiter. Zapraszamy Radę Parafialną, Koła Żywego Różańca, Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret”, bielanki, ministrantów, lektorów, scholę parafialną i całą wspólnotę parafialna. Szczególnie zapraszam dziewczęta, które chcą sypać kwiatki na procesji odpustowej.

Modlitwa różańcowa podczas odpustu parafialnego:

Godz. 7.30 I część różańca, zapraszamy: pierwsze Koło Żywego Różańca im. Świętej Zofii.

Godz. 8.00 Msza św.

Godz. 9.00 II część różańca zapraszamy: drugie Koło Żywego Różańca im. Niepokalanego Serca Maryi, Zgromadzenia Zakonne.

Godz. 10.00 III część różańca zapraszamy: wspólnota Odnowy w Duchu Św. Nazaret, Wspólnotę Domowego Kościoła.

Godz. 11.00  IV część różańca zapraszamy: Radę Parafialną, Scholę, Bielanki, Punkt charytatywny „Arka”, ministrantów i lektorów.

Godz. 12.00 Msza Św. odpustowa i procesja wokół kościoła.

Zapraszamy wszystkich parafian by tego dnia do południa by przyjść i uczestniczyć w modlitwie różańcowej przedstawiając intencje swoje, świata i swoich najbliższych.

  1. Próby dla młodzieży przed bierzmowaniem 19 i 20 czerwca godz. 19.00 spowiedź dla młodzieży przed bierzmowaniem 19 czerwca godz. 19.30
  2. Dziękujemy za złożone ofiary, wszelką pomoc i wsparcie finansowe, wpłaty regularne na konto parafialne, dzieciny i darowizny. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Zapraszamy po prasę katolicka.
  3. Dziś zapraszamy na koncert akordeonowy w ramach XXII Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej w Skierniewicach w naszym kościele godz.18.00 więcej informacji na plakacie.
  4. Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży zaprasza na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie od 29.07 do 10.08. Bliższe informacje na plakacie.
  5. Zapraszamy do skierniewickiego kina na projekcje filmu o św. Carllo Acutisie włoskim nastolatku, pt. Niebo Nie może czekać. Bliższe informacje na plakacie.
  6. Polecamy rekolekcje dla dzieci i młodzieży organizowane przez Siostry Krwi Chrystusa w Rawie Mazowieckiej. Terminy i bliższe informacje na plakacie.